Vanilla House

Cały dom

Cały dom można wynająć za 260$ za dzień/ 1600$ tydzień (7 nocy) za max. 12 osób bez wyżywienia. Każda dodatkowa osoba 10$ za dzień/70$ za tydzień. Można zakwaterować do 16 osób.

Parter

Parter można wynająć za 140$ za dzień/880$ za tydzień (7 nocy) za max. 8 osób bez wyżywienia. Każda dodatkowa osoba 10$ za dzień/70$ za tydzień. Można zakwaterować do 9 osób.

Piętro

Piętro można wynająć za 170$ za dzień/98$ za tydzień (7 nocy) za max. 4 osób bez wyżywienia. Każda dodatkowa osoba 10$ za dzień/70$ za tydzień. Można zakwaterować do 7 osób

Parter

Na parterze znajdują się 3 pokoje, które można wynająć jako ekskluzywny apartament dla 3 rodzin, który maxymalnie może pomieścić 9 osób. Oddzielne wejście, 2 łazienki, salon, z przodu taras ze stolikami również jako jadalnia pod dachem macuti. Do oceanu zaledwie 20 m.

Room nr 1 – Family room available for four person

1-4 osoby, 4 pojedyncze łóżka
1 pax 35 $
2 pax 55 $
3 pax 70 $
4 pax 85 $

Room nr 2 – Standart room or small family room

Pokój dla 2 osób z możliwością dostawki. Duże łóżko (szer. 180 cm)
Pokój położony na parterze, blisko kuchni, jadalni i wyjścia na plażę. Łazienka z gorącą wodą, dzielona z sąsiednim pokojem.
2 osoby + dostawka, standardowe podwójne łóżko + pojedyncze łóżko
1 pax 30 $
2 pax 50 $
3 Pax 65 $

Room nr 5 – Small stylish room with double bed, 2 windows, sea view and private bathroom.

Pokój dla 2 osób z podwójnym łóżkiem (szer. 140cm), dwa okna z widokiem na ocean i prywatną łazienką.
Pokój położony na parterze, blisko kuchni, jadalni i wyjścia na plażę.
2 osoby, standardowe podwójne łóżko
1 pax 40 $
2 pax 70 $

Piętro

Na piętrze znajdują się 2 duże pokoje z 1 wspólną łazienką. Można wynająć jako ekskluzywny apartament dla 2 rodzin do 8 osób. Ogromny taras z niesamowitym widokiem na morze, może być miejscem relaksu, jogi lub pełnić funkcję jadalni. Oddzielne wejście.

Room nr 3 – Double De Lux King room with sea view

Pokój dla 2 osób z możliwością dostawki. W pokoju jest duże 2-osobowe łóżko (szer. 180 cm) oraz możliwość dostawki dla jednej lub dwóch osób. Z pokoju wychodzi się na duży taras, skąd rozpościera się piękny widok na bezkresny Ocean Indyjski. Taras dzielony jest z sąsiednim pokojem Large Room. Wanna i WC znajdują się w pokoju. Pokój położony jest na piętrze, na które wchodzi się stromymi schodami zewnętrznymi, znajdującymi się w ogrodzie.
Pokój ma również piękny widok z okna na plażę i ocean.
2 osoby + 2 dostawki, sułtańskie podwójne łóżko + jedno podwójne lub dwa pojedyncze łóżka
1 pax 70 $
2 pax 90 $
3 pax 110 $

Room nr 4 – Family room with bathroom connected with sea view terrace

Duży pokój na piętrze przeznaczony dla 2 osób dorosłych z możliwością dostawki na jedną lub dwie osoby. Znajduje się tu duże 2-osobowe łóżko o standardowych rozmiarach. Z pokoju wychodzi się na duży taras, skąd rozpościera się piękny widok na bezkresny Ocean Indyjski. Taras dzielony jest z sąsiednim pokojem Large Room. Do pokoju należy łazienka z prysznicem z letnią wodą i WC. Pokój położony jest na piętrze, na które wchodzi się stromymi schodami zewnętrznymi, znajdującymi się w ogrodzie.
Okno z pokoju wychodzi na wioskę Jambiani, a przez otwarte drzwi widać Ocean.
2 osoby + 2 dostawki, sułtańskie podwójne łóżko + jedno, dwa pojedyncze lub podwójne łóżko
1 pax 45 $
2 pax 80 $
3 pax 95 $
4 pax 110 $